Týdenní rozvrh - školní rok 2019/2020


VŠE angličtina francouzština italština španělština japonština švédština

Pondělí

  10:00 - 11:00

Angličtina
středně pokročilí B1-B2

Každé pondělí
10:00 - 11:00

Učitel

Angličtina
středně pokročilí B1-B2

Petra Šnoblová

  11:00 - 12:00

Angličtina
angl třetího věku

Každé pondělí
11:00 - 12:00

Učitel

Angličtina
angl třetího věku

Petra Šnoblová

  15:30 - 17:00

Angličtina
B2-C1,teenagers

Každé pondělí
15:30 - 17:00

Učitel

Angličtina
B2-C1,teenagers

Ludmila Rosová

  17:00 - 18:00

Angličtina
mladší teenagers,B1 (2x týdně za 5000)

Každé pondělí
17:00 - 18:00

Učitel

Angličtina
mladší teenagers,B1 (2x týdně za 5000)

Ludmila Rosová

  17:30 - 19:00

Angličtina
středně pokročilí B1

Každé pondělí
17:30 - 19:00

Učitel

Angličtina
středně pokročilí B1

Michala Vondráková

  18:30 - 20:00

Angličtina
session-konverzace, pokročilí

Každé pondělí
18:30 - 20:00

Učitel

Angličtina
session-konverzace, pokročilí

Helena Čechová

  19:00 - 20:00

Italština
mírně až středně pokročilí

Každé pondělí
19:00 - 20:00

Učitel

Italština
mírně až středně pokročilí

Ivana Křelinová

  14:30 - 15:30

Angličtina
teenagers

Každé pondělí
14:30 - 15:30

Učitel

Angličtina
teenagers

Ludmila Rosová

  15:30 - 16:30

Angličtina
2.-4.třída zač a mírně pokr

Každé pondělí
15:30 - 16:30

Učitel

Angličtina
2.-4.třída zač a mírně pokr

Michala Vondráková

Úterý

  15:00 - 16:30

Francouzština
teenagers

Každé úterý
15:00 - 16:30

Učitel

Francouzština
teenagers

Jerome Totti

  16:00 - 17:00

Angličtina
3.a 4.třída,mírně pokr

Každé úterý
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
3.a 4.třída,mírně pokr

Ludmila Rosová

  17:00 - 17:45

Angličtina
předškolní

Každé úterý
17:00 - 17:45

Učitel

Angličtina
předškolní

Ludmila Rosová

  18:30 - 19:30

Španělština
mírně pokročilí

Každé úterý
18:30 - 19:30

Učitel

Španělština
mírně pokročilí

Ludmila Rosová

  19:00 - 20:00

Italština
pokročilí

Každé úterý
19:00 - 20:00

Učitel

Italština
pokročilí

Ivana Křelinová

  17:00 - 18:00

Angličtina
druhá třída

Každé úterý
17:00 - 18:00

Učitel

Angličtina
druhá třída

Matyáš Hrabánek

  18:00 - 19:30

Angličtina
B2,středně pokročilí

Každé úterý
18:00 - 19:30

Učitel

Angličtina
B2,středně pokročilí

Petra Šnoblová

  19:30 - 20:30

Španělština
začátečníci

Každé úterý
19:30 - 20:30

Učitel

Španělština
začátečníci

Ludmila Rosová

Středa

  08:00 - 09:30

Angličtina
A2,mírně pokročilí

Každou středu
08:00 - 09:30

Učitel

Angličtina
A2,mírně pokročilí

Veronika Hofmanová

  11:00 - 12:00

Angličtina
angl třetího věku

Každou středu
11:00 - 12:00

Učitel

Angličtina
angl třetího věku

Petra Šnoblová

  14:30 - 15:30

Angličtina
mladší teenagers,B1 (2x týdně za 5000)

Každou středu
14:30 - 15:30

Učitel

Angličtina
mladší teenagers,B1 (2x týdně za 5000)

Ludmila Rosová

  14:30 - 15:30

Angličtina
mladší teenagersA2-B1

Každou středu
14:30 - 15:30

Učitel

Angličtina
mladší teenagersA2-B1

Petra Šnoblová

  15:30 - 16:30

Angličtina
4.-6.třída (2x týdně za 5000)

Každou středu
15:30 - 16:30

Učitel

Angličtina
4.-6.třída (2x týdně za 5000)

Ludmila Rosová

  15:30 - 16:30

Angličtina
3.a 4.třída,mírně pokr

Každou středu
15:30 - 16:30

Učitel

Angličtina
3.a 4.třída,mírně pokr

Eamonn Warde

  15:30 - 16:30

Angličtina
4.-6.třída

Každou středu
15:30 - 16:30

Učitel

Angličtina
4.-6.třída

Petra Šnoblová

  16:30 - 17:30

Angličtina
konverzace young teenagers

Každou středu
16:30 - 17:30

Učitel

Angličtina
konverzace young teenagers

Eamonn Warde

  16:45 - 18:15

Angličtina
dospělí B1

Každou středu
16:45 - 18:15

Učitel

Angličtina
dospělí B1

Petra Šnoblová

  17:30 - 18:30

Španělština
mírně-středně pokročilí

Každou středu
17:30 - 18:30

Učitel

Španělština
mírně-středně pokročilí

Ludmila Rosová

  17:30 - 18:30

Angličtina
konverzace

Každou středu
17:30 - 18:30

Učitel

Angličtina
konverzace

Eamonn Warde

  18:30 - 20:00

Angličtina
C1-C2

Každou středu
18:30 - 20:00

Učitel

Angličtina
C1-C2

Eamonn Warde

  18:30 - 20:00

Angličtina
středně pokročilí B1-B2

Každou středu
18:30 - 20:00

Učitel

Angličtina
středně pokročilí B1-B2

Kristýna Greňová

Čtvrtek

  16:00 - 17:30

Angličtina
teenagers B1-B2

Každý čtvrtek
16:00 - 17:30

Učitel

Angličtina
teenagers B1-B2

Ludmila Rosová

  16:30 - 18:00

Angličtina
young teenagers

Každý čtvrtek
16:30 - 18:00

Učitel

Angličtina
young teenagers

Adéla Přibylová

  17:30 - 18:30

Francouzština
mírně-středně pokročilí

Každý čtvrtek
17:30 - 18:30

Učitel

Francouzština
mírně-středně pokročilí

Jerome Totti

  14:15 - 15:00

Španělština
předškolní a první třída

Každý čtvrtek
14:15 - 15:00

Učitel

Španělština
předškolní a první třída

Ludmila Rosová

  15:00 - 16:00

Francouzština
francouzština 10-12let

Každý čtvrtek
15:00 - 16:00

Učitel

Francouzština
francouzština 10-12let

Jerome Totti

  15:00 - 16:00

Angličtina
příprava na maturitu

Každý čtvrtek
15:00 - 16:00

Učitel

Angličtina
příprava na maturitu

Petra Šnoblová

  18:30 - 20:00

Angličtina
session-konverzace,mírně pokročilí

Každý čtvrtek
18:30 - 20:00

Učitel

Angličtina
session-konverzace,mírně pokročilí

Helena Čechová

  18:30 - 19:30

Angličtina
začátečníci

Každý čtvrtek
18:30 - 19:30

Učitel

Angličtina
začátečníci

Ludmila Rosová

Pátek

  08:00 - 09:30

Angličtina
středně pokročilí B1

Každý pátek
08:00 - 09:30

Učitel

Angličtina
středně pokročilí B1

Veronika Hofmanová

  14:00 - 15:00

Španělština
4.-6.třída

Každý pátek
14:00 - 15:00

Učitel

Španělština
4.-6.třída

Ludmila Rosová

  14:00 - 15:00

Angličtina
konverzace děti od 10let

Každý pátek
14:00 - 15:00

Učitel

Angličtina
konverzace děti od 10let

Eamonn Warde

  15:00 - 16:00

Angličtina
4.-6.třída (2x týdně za 5000)

Každý pátek
15:00 - 16:00

Učitel

Angličtina
4.-6.třída (2x týdně za 5000)

Ludmila Rosová

  15:00 - 16:00

Angličtina
konverzace young teenagers

Každý pátek
15:00 - 16:00

Učitel

Angličtina
konverzace young teenagers

Eamonn Warde

  16:00 - 17:00

Angličtina
konverzace

Každý pátek
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
konverzace

Eamonn Warde

  17:00 - 18:00

Italština
začátečníci

Každý pátek
17:00 - 18:00

Učitel

Italština
začátečníci

Ivana Křelinová

  08:00 - 08:45

Angličtina
děti 2-4roky

Každý pátek
08:00 - 08:45

Učitel

Angličtina
děti 2-4roky

Ludmila Rosová

  16:00 - 17:00

Francouzština
děti teenagers

Každý pátek
16:00 - 17:00

Učitel

Francouzština
děti teenagers

Ludmila Rosová

Certifikáty Sleva PARTNEŘI Merci SKS