Týdenní rozvrh - školní rok 2024/2025


VŠE angličtina francouzština italština španělština japonština švédština jóga

Pondělí

  16:00 - 17:00

Angličtina
younger teenagers

Každé pondělí
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
younger teenagers

Učitel Učitel

  16:00 - 17:00

Angličtina
3.-5.třída

Každé pondělí
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
3.-5.třída

Ludmila Rosová

  17:00 - 18:00

Angličtina
teenagers

Každé pondělí
17:00 - 18:00

Učitel

Angličtina
teenagers

Blaine Clarke

  17:00 - 17:45

Angličtina
děti 3 - 6let

Každé pondělí
17:00 - 17:45

Učitel

Angličtina
děti 3 - 6let

Ludmila Rosová

  18:00 - 19:00

Angličtina
starší teen a dospělí

Každé pondělí
18:00 - 19:00

Učitel

Angličtina
starší teen a dospělí

Blaine Clarke

  18:00 - 19:00

Angličtina
mírně pokročilí

Každé pondělí
18:00 - 19:00

Učitel

Angličtina
mírně pokročilí

Kristýna Karmazynová

  18:00 - 19:00

Španělština
středně pokr

Každé pondělí
18:00 - 19:00

Učitel

Španělština
středně pokr

Ludmila Rosová

  19:00 - 20:00

Angličtina
středně pokročilí

Každé pondělí
19:00 - 20:00

Učitel

Angličtina
středně pokročilí

Kristýna Karmazynová

  19:00 - 20:00

Italština
mírně pokročilí

Každé pondělí
19:00 - 20:00

Učitel

Italština
mírně pokročilí

Ivana Křelinová

  19:00 - 20:00

Španělština
začátečníci

Každé pondělí
19:00 - 20:00

Učitel

Španělština
začátečníci

Ludmila Rosová

Úterý

  15:00 - 16:30

Angličtina
maturita příprava

Každé úterý
15:00 - 16:30

Učitel

Angličtina
maturita příprava

Veronika Fajková

  16:00 - 17:00

Angličtina
teenagers B1

Každé úterý
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
teenagers B1

Učitel Učitel

  16:00 - 17:00

Angličtina
děti 5-7let

Každé úterý
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
děti 5-7let

Ludmila Rosová

  16:30 - 18:00

Angličtina
FCE příprava

Každé úterý
16:30 - 18:00

Učitel

Angličtina
FCE příprava

Veronika Fajková

  17:00 - 18:30

Italština
mírně až středně pokr

Každé úterý
17:00 - 18:30

Učitel

Italština
mírně až středně pokr

Maria Chiara Manfrin

  17:00 - 18:00

Francouzština
teenagers začátečníci

Každé úterý
17:00 - 18:00

Učitel

Francouzština
teenagers začátečníci

Ludmila Rosová

  19:00 - 20:00

Arabština
začátečníci arabština

Každé úterý
19:00 - 20:00

Učitel

Arabština
začátečníci arabština

Yusuf Abdelfattah

  19:00 - 20:00

jóga
zkušenější jogíni:-)

Každé úterý
19:00 - 20:00

Učitel

jóga
zkušenější jogíni:-)

Středa

  15:00 - 16:00

Španělština
předškolní a první třída

Každou středu
15:00 - 16:00

Učitel

Španělština
předškolní a první třída

Rocío Belinchon

  15:00 - 16:00

Angličtina
mladší teenagers

Každou středu
15:00 - 16:00

Učitel

Angličtina
mladší teenagers

Kristýna Karmazynová

  16:00 - 17:00

Španělština
děti mírně pokročilí

Každou středu
16:00 - 17:00

Učitel

Španělština
děti mírně pokročilí

Rocío Belinchon

  17:00 - 18:00

Španělština
mírně pokročilí

Každou středu
17:00 - 18:00

Učitel

Španělština
mírně pokročilí

Rocío Belinchon

  17:00 - 18:00

Angličtina
začátečníci dospělí

Každou středu
17:00 - 18:00

Učitel

Angličtina
začátečníci dospělí

Kristýna Karmazynová

  17:30 - 18:30

Angličtina
starší teenagers

Každou středu
17:30 - 18:30

Učitel

Angličtina
starší teenagers

Blaine Clarke

  18:00 - 19:00

Španělština
středně pokročilí

Každou středu
18:00 - 19:00

Učitel

Španělština
středně pokročilí

Rocío Belinchon

  18:30 - 20:00

Angličtina
C1 - C2

Každou středu
18:30 - 20:00

Učitel

Angličtina
C1 - C2

Blaine Clarke

  19:00 - 20:00

Italština
pokročilí

Každou středu
19:00 - 20:00

Učitel

Italština
pokročilí

Ivana Křelinová

Čtvrtek

  16:00 - 17:00

Angličtina
teenagers

Každý čtvrtek
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
teenagers

Blaine Clarke

  16:30 - 17:30

Francouzština
mírně pokročilí

Každý čtvrtek
16:30 - 17:30

Učitel

Francouzština
mírně pokročilí

Učitel Učitel

  17:30 - 18:30

Francouzština
středně pokročilí

Každý čtvrtek
17:30 - 18:30

Učitel

Francouzština
středně pokročilí

Učitel Učitel

  17:30 - 19:00

Angličtina
starší teenagers

Každý čtvrtek
17:30 - 19:00

Učitel

Angličtina
starší teenagers

Blaine Clarke

  19:00 - 20:00

jóga
muži, ale nejen oni:-)

Každý čtvrtek
19:00 - 20:00

Učitel

jóga
muži, ale nejen oni:-)

Ludmila Rosová

Pátek

  15:00 - 16:00

Angličtina
fce teenagers

Každý pátek
15:00 - 16:00

Učitel

Angličtina
fce teenagers

Ludmila Rosová

  16:00 - 17:00

Italština
začátečníci

Každý pátek
16:00 - 17:00

Učitel

Italština
začátečníci

Ivana Křelinová

  19:00 - 20:00

jóga
protáhni se před víkendem:-)

Každý pátek
19:00 - 20:00

Učitel

jóga
protáhni se před víkendem:-)

Ludmila Rosová

Certifikáty Sleva PARTNEŘI Merci SKS